dodano do planera
usunięto z planera
Koncert: „Orkiestra Dęta Dobczyce na 95-lecie”
piątek, 23 stycznia 2015, 19:00-22:00
Szkolna 43, 32-410, 32-410 Dobczyce

Informacje dodatkowe

  • Gmina : Dobczyce
open_time
24h

OPIS:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza mieszkańców obszaru LGD TP na koncert pt. „Orkiestra Dęta Dobczyce na 95-lecie”, który odbędzie się 23 stycznia (piątek), o godz. 19:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.            W trakcie koncertu zaprezentowany zostanie przekrój całego dorobku artystycznego Orkiestry, powstały na przestrzeni lat. Najstarsza Orkiestra w Dobczycach wykona swoje popisowe numery. Nie zabraknie kolęd, marszów oraz utworów z kanonu polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Koncert będzie także doskonałą okazją dla Orkiestry do zaprezentowania instrumentów zakupionych w ramach „małych projektów”.  
Dzięki realizacji przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach operacji pt.. „Wyposażenie Orkiestry Dętej "Dobczyce" w instrumenty i akcesoria muzyczne oraz organizacja koncertu dla ludności z obszaru LGD Turystyczna Podkowa, promującego 95-lat istnienia Orkiestry.”, wyposażenie Orkiestry zwiększy się o 1 zestaw perkusyjny, 1 saksofon barytonowy, 1 saksofon sopranowy, 1 saksofon tenorowy, 1 saksofon altowy, 1 trąbkę, 1 klarnet i 1 komplet stroików. 
Zakup instrumentów oraz organizacja koncertu współfinansowane są  ze środków Unii Europejskiej,: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich”, objętych PROW na lata 2007-2013, w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów.
Wstęp bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Kategoria
Gmina