dodano do planera
usunięto z planera
"Małopolska myśli o Tobie - Festiwal Funduszy Europejskich" - zapraszamy 2 sierpnia do Dobczyc
niedziela, 2 sierpnia 2015, 10:00-21:00
Podgórska 6,

Informacje dodatkowe

  • Gmina : Dobczyce
open_time
24h

OPIS:

Jeśli masz nietuzinkowy pomysł jak zaprezentować projekt, chcesz wypromować swoją firmę lub pochwalić się innowacyjnym produktem, który powstał dzięki wsparciu Funduszy Europejskich, zgłoś się i wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Zapraszamy przedsiębiorców, placówki kulturalne, szkoły, przedstawicieli branży turystycznej, instytucje naukowe i wszystkich, którzy chcą wziąć udział w przedsięwzięciu.

Letnie imprezy plenerowe, organizowane przez Województwo Małopolskie, to doskonała okazja na zaprezentowanie dokonań związanych z Funduszami Europejskimi. Każdy z wystawców może pokazać swój oryginalny projekt, podzielić się sukcesami przedsiębiorstwa, zorganizować konkurs lub interaktywne warsztaty. Do udziału w imprezach zapraszamy małopolskich beneficjentów korzystających z dotacji unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Imprezy, w formie targowej, odbędą się w sześciu miastach Małopolski. Do użytku wystawców udostępnimy miasteczko namiotowe, które zostanie zagospodarowane kreatywnymi pomysłami i animacjami angażującymi wszystkich do wspólnej zabawy. Dopełnieniem każdej z imprez będą konkursy, pokazy, eksperymenty i inne widowiskowe aktywności, przygotowane przez beneficjentów. Możliwe jest zgłoszenie się na więcej niż jedną imprezę.

Planowany harmonogram imprez:
28 czerwca – Tarnów
5 lipca – Nowy Sącz
12 lipca – Oświęcim
2 sierpnia – Dobczyce
16 sierpnia – Rabka-Zdrój
13 września lub 20 września – Kraków.
Kategoria
Gmina