dodano do planera
usunięto z planera
Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska Myśli o Tobie”
niedziela, 12 czerwca 2016, 14:00-20:00
32-400 Myślenice
(12) 29 90 940

Informacje dodatkowe

  • Gmina : Myślenice
open_time
24h

OPIS:

Małopolska myśli o Tobie! :)

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, które łączą w sobie świetną zabawę dla całej rodziny, dobrą muzykę oraz sporą dawkę informacji (podanych w bardzo atrakcyjny sposób) o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Już po raz drugi – od maja do sierpnia – Festiwal będzie gościł w 6 miastach Małopolski: Nowym Targu, Tarnowie, Myślenicach, Oświęcimiu, Olkuszu oraz Nowym Sączu.

Miliony atrakcji

Dla uczestników Festiwalu przygotowaliśmy wiele atrakcji! Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach będą prezentować się wystawcy, którzy sięgnęli po unijne dotacje i zrealizowali ciekawe projekty. Dla wszystkich odwiedzających zaproponują liczne aktywności, takie jak: zabawy interaktywne, warsztaty, prezentacje, porady medyczne, degustacje własnych wyrobów oraz wiele innych.

porady nt. unijnych dotacji...

Wszyscy zainteresowani unijnymi dotacjami będą mogli skorzystać z porad, szkoleń i warsztatów organizowanych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich.

artyści i muzyka na żywo...

Na festiwalowej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz utalentowani artyści z Małopolski.

frajda dla maluchów...

Na najmłodszych czekać będzie bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami i wieloma atrakcjami przygotowanymi przez profesjonalnych animatorów.

zabawy, konkursy i nagrody...

Dla wszystkich, którzy lubią rywalizację, przygotowaliśmy liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Świetna zabawa gwarantowana!

Kalendarz imprez:

  • 15 maja – Nowy Targ (Rynek) - gwiazda: Zakopower
  • 5 czerwca – Tarnów (Rynek) - gwiazda: HEY
  • 12 czerwca – Myślenice (Rynek) - gwiazda: Afromental
  • 7 sierpnia – Oświęcim (Rynek) - gwiazda: Dawid Podsiadło
  • 21 sierpnia – Olkusz (Rynek) - gwiazda: Zakopower
  • 28 sierpnia – Nowy Sącz (Rynek) - gwiazda: Afromental

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, z sukcesem zrealizowałeś swój projekt, zgłoś się do udziału w Festiwalu Funduszy Europejskich jako Wystawca.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Konferansjerzy

Energiczni, pomysłowi, zdolni, znani, nieszablonowi, sympatyczni. Rozkręcą każdą imprezę, zachęcą do zabawy i wprowadzą publiczność w dobry nastrój – szczególnie podczas Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”. Kto to? Nasi konferansjerzy: Kinga Burzyńska i Adam Piśko.


Źródło:http://www.festiwal.fundusze.malopolska.pl/o-festiwalu

GALERIA:

Kategoria
Gmina